AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Murat Boz Fan sitesi açıldı
Yetkin Forum,Forumunuzu Googleye Nasıl Eklersiniz ?(VİDEOLU+SESLİ ANLATIM)
Renk Seçiciyi Değiştirmek ( Modellersiz )
Yetkin Forum Altın ve Para Sisteminin Kurlumu(VİDEOLU+SESLİ)
Alıntı Bölümünü Küçültme Mouse İle Üstüne Gelince Büyültme
Code-Quote Box - [Noise]
Profil Bilgilerin Üstüne Kişisel Bilgi Eklemek( VİDEOLU + SESLİ ANLATIM )
Değişik Bir Profil (Modellersiz)
Forumun Genel Staffı
İstanbul Kıyamet Vakti
Çarş. Tem. 04, 2012 2:21 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 2:17 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 2:15 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:28 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:23 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:22 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:14 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 12:43 pm
Çarş. Ekim 26, 2011 2:15 pm
Cuma Eyl. 16, 2011 9:29 am

Paylaş|

Bakan Çelik Güneydoğulular'a seslendi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
GraFiKa
Yarışma 1.si
Yarışma 1.si
GraFiKa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 64
<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 144
<b>+Rep Puanı</b> +Rep Puanı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/11
 Bakan Çelik Güneydoğulular'a seslendi Vide
MesajKonu: Bakan Çelik Güneydoğulular'a seslendi  Bakan Çelik Güneydoğulular'a seslendi 411Salı Ağus. 30, 2011 6:22 am

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hakkari Şemdinli'de dün 3 askerin daha şehit olmasından sonra Güneydoğulu vatandaşlara mesaj verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde teröristlerce yola döşenen mayının patlatılması sonucu 3 askerin şehit düşmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"HAİNLERİN ARKASINDA DURAN VATANDAŞLAR..."

Teröristlerin arkasında az da olsa vatandaşımızın olmasının her şeyden daha fazla üzücü bir durum olduğunu vurgulayan Çelik, "Başbakanımızın da söylediği gibi herkes safını belli etmelidir. Bu kadar merhametsiz, insanlıktan yoksun bir davranış içinde olanlarla, bu memleketin istikbali için mücadele edenlerin bir kez daha düşünüp bu safları netleştirmesinde büyük yarar olduğu inancı içindeyim. Artık teröristle, memleketi bölmeye çalışanlarla, bu memleketin yücelmesi, kalkınması, yalnız 73 milyon değil, bizden dost elini bekleyen insanların da imdadına yetişmeye çalışan bu aziz devletin niyetini bilen vatandaşlarımızın bilmeyenlere bunu öğretmesi gerekiyor.'' dedi.

ÇELİK'TEN BÖLGE HALKINA ÇAĞRI

Hükümet ve devlet olarak terör ve teröristle sonuna kadar mücadele edeceklerini söyleyen Çelik, ''Vatandaşımızı rahatsız etmeden ve üzmeden bu mücadeleyi sürdürürken aynı desteği de bölge halkından bekliyoruz. O bölgeden milletvekili olarak da açıkça ifade ediyorum, aynı desteği o yöre halkından beklediğimi söylüyorum. Mücadele birlikte verilebilir. Terör ve teröristin amacı bellidir. Varılacak bir yer yoktur, varacakları bir yer yoktur. Kan dökmekten, yuvaları söndürmekten, anaların yüreğine kor düşürmekten başka yaptıkları hiçbir şey olmamıştır'' ifadelerini kullandı.

Bakan Çelik Güneydoğulular'a seslendi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası