AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Murat Boz Fan sitesi açıldı
Yetkin Forum,Forumunuzu Googleye Nasıl Eklersiniz ?(VİDEOLU+SESLİ ANLATIM)
Renk Seçiciyi Değiştirmek ( Modellersiz )
Yetkin Forum Altın ve Para Sisteminin Kurlumu(VİDEOLU+SESLİ)
Alıntı Bölümünü Küçültme Mouse İle Üstüne Gelince Büyültme
Code-Quote Box - [Noise]
Profil Bilgilerin Üstüne Kişisel Bilgi Eklemek( VİDEOLU + SESLİ ANLATIM )
Değişik Bir Profil (Modellersiz)
Forumun Genel Staffı
İstanbul Kıyamet Vakti
Çarş. Tem. 04, 2012 2:21 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 2:17 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 2:15 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:28 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:23 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:22 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 1:14 pm
Çarş. Tem. 04, 2012 12:43 pm
Çarş. Ekim 26, 2011 2:15 pm
Cuma Eyl. 16, 2011 9:29 am

Paylaş|

Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
GraFiKa
Yarışma 1.si
Yarışma 1.si
GraFiKa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 64
<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 144
<b>+Rep Puanı</b> +Rep Puanı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/11
Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Vide
MesajKonu: Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti 411Salı Ağus. 30, 2011 6:24 am

Eşi tarafından terk edilen 4 çocuk annesi, 36 yaşındaki Şükran Y.'nin kızı 11 yaşındaki A. Y., tecavüze uğradı.

Gecekondu bir evde biri zihinsel engelli olmak üzere 4 çocuğuna tek başına bakmaya çalışan Şükran Y., kızının tecavüze uğramasından üzerine kuma getirdiği 21 yaşındaki E.D. ile Adana'ya gittini öne sürdüğü eşi Hüsamettin Y.'nin sorumlu olduğunu savundu.

"KIZIMIN YÜZÜNE BAKAMIYORUM"

Geçimlerini sağlamak için evlere temizliğe gitmek zorunda kaldığını, bu nedenle çocukları ile yeterince ilgilenemediğini söyleyen Şükran Y., "Sapık, kızımı geçen ay kandırıp evimize yakın otogar tuvaletine götürüp tecavüz etti. Tutuklandı. Kızımın yüzüne bakamıyorum. Ona sahip çıkamadığım için hayatım boyunca kendimi affetmeyeceğim" dedi.
stellina.
Yönetici
Yönetici
stellina.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 214
<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 280
<b>+Rep Puanı</b> +Rep Puanı : 3
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/11
Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Vide
MesajKonu: Geri: Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti 411Salı Ağus. 30, 2011 6:30 am

Oha diyorum artık.
Hayel
Banned
Banned
Hayel
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 449
<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 626
<b>+Rep Puanı</b> +Rep Puanı : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/11
<b>Yaş</b> Yaş : 31
<b>Nerden</b> Nerden : Trabzon
MesajKonu: Geri: Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti 411Salı Ağus. 30, 2011 6:41 am

Bunlar Bunu Yapıyorsa.. İlerde Düşünemiyorum !
http://www.paylasdur.org
Gozzi
Yönetici
Yönetici
Gozzi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2056
<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 4460
<b>+Rep Puanı</b> +Rep Puanı : 164
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Yaş</b> Yaş : 103
<b>Nerden</b> Nerden : Forumdan
MesajKonu: Geri: Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti 411Salı Ağus. 30, 2011 6:41 am

Yuh ya . Allah belasını versin .!
https://secretworld.forum.st
Mentos
Üye
Üye
Mentos
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 139
<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 2279
<b>+Rep Puanı</b> +Rep Puanı : 15
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : nerye
MesajKonu: Geri: Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti 411Salı Ağus. 30, 2011 6:52 am

15 yaşına geldiğinde elinde küçük bebekle gittiyinde fa... derler Sad üzücü böyle bi milletiz işte
Volarnex
Grafiker
Grafiker
Volarnex
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 49
<b>Tecrübe Puanı</b> Tecrübe Puanı : 67
<b>+Rep Puanı</b> +Rep Puanı : 0
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/11
<b>Nerden</b> Nerden : Volfurem Forumdan
MesajKonu: Geri: Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti 411Salı Ağus. 30, 2011 2:06 pm

Bu Nasıl bir Bir İnsanlık İnsan Demeye Utanıyorum^^

Henüz 11 yaşındaki A.Y.'yi kandıran sapık, otogar tuvaletinde küçük kıza tecavüz etti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası